Meet the team

Danielle

Danielle

FutureMindz eigenaar - Innovatie expert

Passie voor innovatie en omdenken.

Levensmotto: het glas is niet half leeg, niet half vol, maar vervulbaar.

Geschoold in Belgie in innovatieskills. Jarenlang toegepast in het bedrijfsleven. En nu aan de slag in het onderwijs. Oh ja, van huis uit jurist. En als je zelfs als jurist kan innoveren … dan weet je zeker … innoveren is te leren ?

06 28 88 48 32

danielle@futuremindz.nl

Jordy

Jordy

FutureMindz eigenaar- onderwijs expert

Under construction. 

Shttttt  … hij is nieuwe drones aan het uitproberen … 

06 45 70 98 46

Jordy@futuremindz.nl

Tim

Tim

FutureMindz eigenaar - onderwijs expert

Houdt van geintjes

Is druk aan de slag met de lesmodule programmeren.

06 30 13 81 85

tim@futuremindz.nl

Evy

Evy

Leer- en ontwikkelingsspecialist bij FutureMindz

Under construction. 

Meiden en drones gaan prima samen. En Evy geeft het goede voorbeeld. Verder is Evy chef social media bij FutureMindz.

Evy@futuremindz.nl

Judith

Judith

Leer- en ontwikkelingsspecialist bij FutureMindz

Een echte teamplayer. 

‘Order, order!’

judith@futuremindz.nl

Roos

Roos

Leer- en ontwikkelingsspecialist bij FutureMindz

Under construction. 

Meiden en drones gaan prima samen. En Roos geeft het goede voorbeeld.

roos@futuremindz.nl